The International Kelly Family Forum
Blogi - Printable Version

+- The International Kelly Family Forum (http://www.ikf-forum.eu)
+-- Forum: GENERAL (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Forum: Talk in your own Language (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Forum: Polish language (/forumdisplay.php?fid=33)
+----- Forum: POLISH - Radosna twórczość (/forumdisplay.php?fid=50)
+----- Thread: Blogi (/showthread.php?tid=466)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7

Blogi - marii - 04-23-2007 01:56 PM

nasze blogi Smile

ekm.. moj onetowski zawiesił swoja działalnosc.. jakos przeszła mi wena zeby tam cos pisać..

teraz mam w planie zaczac pisać na livejournalu... http://marii-20.livejournal.com/

RE: blogi - Sindi - 04-24-2007 10:07 PM

marii Wrote:ekm.. moj onetowski zawiesił swoja działalnosc.. jakos przeszła mi wena zeby tam cos pisać..

Wszystko jasne Tongue A ja tak z utesknieniem czekalam na nowa notke i czekalam SadSadBig Grin co zas do twojej nowej "przestrzeni": podoba mi sie Smile Chcialam skomentowac, ale nie wiem jaki jezyk jest dozwolony Tongue inaczej... czy tylko angielski czy polski tez Big Grin

mój blog: http://www.someone-really-happy.blog.onet.pl ale on pewnie poczatkiem czerwca przeniesie sie na inny adres. Sadze, ze po moim powrocie z koncertu Angelo w Pradze, jesli o dokladny termin idzie Tongue Anyway do czerwca jeszcze onet, a potem sie okaze.

RE: blogi - marii - 04-24-2007 10:27 PM

Sindi Wrote:Wszystko jasne Tongue A ja tak z utesknieniem czekalam na nowa notke i czekalam SadSadBig Grin co zas do twojej nowej "przestrzeni": podoba mi sie Smile Chcialam skomentowac, ale nie wiem jaki jezyk jest dozwolony Tongue inaczej... czy tylko angielski czy polski tez Big Grin

za kazdym razem jak chciałam dodac notke to albo sie nie mogłam zalogowac, albo po napisaniu cos sie wieszało i nie dało sie jej dodac..az w koncu wena mi przechodziła albo zapominałam o czym chciałam napisac.. i tak jakos czas leci.. moze jeszcze kiedys tam wroce, nie chce kasowac tego co tam jest, szkoda ze nie da sie tego przeniesc na jakis inny serwer..
na onecie nawet komentarzy dodawac nie moge bo mi blad wyskakuje Shy

a na lj mozna i po polsku i po angielsku Smile obojetne.. w sumie to tam jeszcze nic nie ma poza moimi ikonkami Smile

RE: blogi - Sindi - 04-24-2007 11:07 PM

Rozumiem. To bede tam wpadac Smile
Co zas dp tego Onetu: Ja co prawda moge dodawac komenty i wlasciwie nie mam zadnych problemow z blogiem, ale denerwuje mnie onet Tongue Jeszcze troche i sie pozegnamy Tongue

RE: blogi - Hope - 04-26-2007 06:25 PM

no jakby sie ktos chcial posmiac to zapraszam na mojego:

http://i-always-love-you.blog.onet.pl

RE: blogi - Sindi - 06-12-2007 09:59 PM

Hmm... Chce rzec, ze zmienilam adres bloga Wink
Obecnie: http://www.sindi.blogownia.pl Wink
Gdyby ktos mial ochote to w chwili obecnej moze tam znalexc moja relacje z koncertu Angelo w Bochum Wink W najblizszej przyszlosci beda tez kolejne. Co zas do onetu to wkrotce przestanie byc aktualizowany. Wink

RE: blogi - Hope - 06-12-2007 10:04 PM

a wiec jednak blogownia?Happy w koncu sie udalo Big Grin

RE: blogi - Autumn rain - 06-13-2007 07:41 AM

Moj blog rowniez zawiesil dzialalnosc. Po prostu nie mam czasu na nim pisywac. Kto wie, moze kiedys go reaktywuje jeszcze... Sie zobaczy Big Grin

RE: blogi - Sindi - 06-13-2007 11:37 AM

Hope Wrote:a wiec jednak blogownia?Happy w koncu sie udalo Big Grin

Taaa Big Grin
Najlepsze jest to, ze wczoraj zalozylam na blogowni, a dzis laskawie dostalam smsa z blog.pl Big Grin Tylko, ze jeszcze 3 zl trzeba doplacic tamEek Teraz to moga sobie wlozyc ten blog w powazanie...
Tak samo z Interii mi dzis laskawie odpisali Rolleyes Kobieta powiedziala, ze mam sobie zmienic przegladarke internetowa EekRolleyes

RE: blogi - vivika - 06-19-2007 07:13 PM

a ja zalożyłam wczoraj swojego,hi hi,pierwsze dwa posty już są : http://www.vivipeen.blog.onet.pl Headbanger właściwie to mój debiut pisarski więc proszę się przerazić Big Grin

RE: blogi - Sindi - 06-19-2007 08:20 PM

Opowiadanie jakies tam zobaczylam Wink
I mi sie wlasnie przypomnialo, ze moi bohaterowie z drugiej czesci "poniewaz to milosc" juz bardzo dlugo sa sami EekEekBig Grin Chyba troche o nich zapomnialam Big Grin

Anyway: Blog calkiem fajny Wink
Zamierzam sie tam zadomowic moze przy tym opowiadaniu Big Grin

RE: blogi - *Iza* - 06-19-2007 09:00 PM

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sindi piszesz drugą część Luxhello aaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!! A ja się swoim blogiem nie pochwalę, bo się wstydzę Tongue

RE: blogi - Sindi - 06-20-2007 07:22 AM

Izabelka17 Wrote:Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sindi piszesz drugą część Luxhello aaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!

Znaczy, ze ty tez czytalas (czytasz) losy Angelo i Lisy? EekBig Grin
Swiat jest przerazajaco maly Big Grin Big Grin Czy pisze... Mam pare stron poki co Wink Anyway: Co do bloga: Nie wstydź się Tongue Pochwal się blogiem Big Grin Spodziewam się tam dużo Angelo, jeszcze więcej Kiry i najwięcej tego pana, któremu chciałaś wskakiwać do łóżka Big GrinBig Grin

RE: blogi - ewa - 06-20-2007 08:25 AM

Sindi bardzo ładnie proszę wrzuć ją do sieci jak skonczysz ok? I czytałam z zapartym tchemSmile

RE: blogi - Sindi - 06-20-2007 05:52 PM

ewa Wrote:Sindi bardzo ładnie proszę wrzuć ją do sieci jak skonczysz ok? I czytałam z zapartym tchemSmile

EekEek Big Grin
Boze, gdzie sie nie odwroce tam czytelnicy mojego opowiadania Tongue Big Grin
Co do drugiej czesci: Oczywiscie ze wrzuce do sieci Wink Nawet nie musisz prosic Wink Poki co jednak jestem jeszcze obok drugiej czesci "Poniewaz To Milosc" na etapie konczenia jednego malutkiego opowiadania Wink Tez moze trafi do sieci, ale juz na moj prywatny blog Wink

RE: blogi - *Iza* - 06-20-2007 07:18 PM

aaa Sindi ja byłam Twoją czytelniczką, nawet komentowałam Big Grin Potem mi coś do głowy szczeliło, focha miałam i przestałam komentować, ale to nie tylko Twoje opowiadanie Wink Chociaż uważam, że jest bardzo bardzo fajne, ja też piszę opowiadanie, ale o zgrozo na temat-Paddy zrobiłam go tam alkoholikiem Devil Już dawno zastanawiałam się, czy nie pisac, bo to rozwija moje zainteresowania psychologią, bo jak widzisz Sindi trudny temat sobie obrałam i raczej kontrowersyjny Smile Ale Angelo też tam jest, taki dobry duch opowiadania Happy Ale następne opowiadanie o ile je napiszę w ogóle zdecydowanie będzie bliżej Angelo niż Paddy'ego hehehehe Smile

RE: blogi - ewa - 06-20-2007 08:01 PM

Iza Pada alkocholikem? Hmm ciekawe się zapowiadaBig Grin, a Jimmy też tam jest/będzie? Big Grin
Quote:EekEek:DBoze, gdzie sie nie odwroce tam czytelnicy mojego opowiadania
@ Sindi Powiem wiecej na "Because..." trafiłam w styczniu..
W ciągu 2 dni nadgoniłam / Przeczytałam wszystkie poprzednie notki. aby być na biężąco/Big Grin

RE: blogi - *Iza* - 06-20-2007 09:27 PM

Tak, Jimmy już tam dawno jest i jest go więcej niż miał być, ja już chyba z pół roku prowadzę to opowiadanie hehehe, a końca nie widać, końca nie widać nie widać, nie widać Big Grin

RE: blogi - Placebo - 06-20-2007 10:03 PM

Iza...a :love:Paul Ylinlove???

RE: blogi - *Iza* - 06-20-2007 10:07 PM

O paulu moja droga Invi to ja napiszę całą epopeję, lepszą nawet niż Mickiewicz CoolRoflmao Bo on i jego CAR zasługują na największe laury zaszczytu i uszanowania Rofl

Paulu Idolu mój !!
Gdzie się podział CAR Twój ??!!
Ile go trzeba cenić tak tylko Invi się dowie !!
A tyś Go głupi stracił !!

Roflmao