Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Patricia, Warszawa 3.06.2012
06-04-2012, 09:42 PM (This post was last modified: 06-05-2012 11:15 AM by oewelia.)
RE: Patricia, Warszawa 3.06.2012
Wow, dziewczyny, ja serio nie mogę dojść do siebie. Ona jest poprostu niesamowita.

Dojechałam na miejsce po 17, wchodzę a tam tłum ludzi i wejścia nie widać. No to stanęłyśmy na końcu i rozpaczałyśmy że nici z pierwszego rzędu. Ale jak już otworzyli to nas tłum jakoś tak wpychał ( nie żebyśmy My się pchały Big Grin ), że w sumie jakoś szybko się dostałyśmy, chociaż było duszno, nie powiem. @Luspa poleciała wcześniej zająć miejsca, więc jak ja weszłam to szukam jej góra w drugim rzędzie a ona macha do mnie z 5scream. Jak się okazało 3 pierwsze rzędy były zarezerwowane, więccrying. Nie było źle, widoczność wyśmienita, nikomu nie zasłaniałyśmy to mogłyśmy skakać, ale że niesmak był to zaczęłyśmy obmyślać plan. No i po przerwie, która była jakoś bardzo szybko, po pół godzince chyba poszłyśmy sobie na schodek usiąść w przejściu na środku sali w pierwszym rzędzie Big Grin Tak, to było TO.
Patka była niesamowita, świetnie się bawiła, śpiewała często chyba na szybko wymyśloną piosenkę, typu "I'm so happy, I'm crazy, you're crazy", sama mówiła że chyba zbyt się zrelaksowała. Szał na widowni był dużo większy niż na Angelo, śpiewaliśmy chyba wszystkie piosenki, na większości skakaliśmy, tańczyliśmy i klaskaliśmy na stojąco.Opowiadała parę histori. Jak miała pięć lat i szykowali się na pierwszy ich koncert, rodzice ich pięknie poubierali w stroje, uczesali włosy, byli bardzo podekscytowani, weszli na scenę i czekali. Czekali, czekali i nikt nie przyszedł, było im bardzo smutno, pogasili światła, zdjęli stroje i kiedy wychodzili biegła jedna kobieta krycząca "spóźniłam się?". Papa Dan powiedział "nie, nie spóźniłaś się" i wrócili na scenę, przebrali się znów, zapalili światła i śpiewali dla tej jednej kobiety. Siedziała przed nimi (i tu spojrzała na mnie i Luspę bo siedziałyśmy przed nią Big Grin ) i dla niej śpiewali i że to był najpiękniejszy koncert. Opowiadała też jak Papa Dan napisał piosenkę Hisroshima I'm sorry. Był chory przez 3 dni i Patricia zapytała go co mu jest to odpowiedział że przeczytał w gazecie że jest rocznica (nie pamiętam która) zrzucenia bomb i że się czegoś wstydzi. Jak był małym chłopcem szedł z braćmi do kina i na ekranach były relacje ze wrzucenia bomby na Hiroshimę i wszyscy stanęli, klaskali i mówili Bravo, wszyscy włącznie z nim. Mówiła o Paddym, że była u niego w Dussendorfie że ma nadal wiele miłości do Boga w sercu i jest bardzo z niego dumna. Zapytała czy był już w Polsce, odpowiedzieliśmy że nie, ale go zaprosimy. Miała na scenie kilka strojów z dawnych lat, pokazywała je po kolei a dziewczyny od razu krzyczały gdzie w Polsce i w którym roku miała je na sobie. Była naprawdę w szoku. Powiedziała też że polscy fani są słynni na całym świeciethinker

Nie wiem co jeszcze, jak mi się przypomni to napiszę. Zrobiła BS to pewnie wiecie. Powiedziała że przeważnie nie robi ze względu na swoje zdrowie ale dla nas zrobiła. Była kochana, cierpliwa jak Angelo, chociaż widać było że już jest zmęczona. Wogóle taki spokój od niej bije.

A i były na widownie dwie siostry zakonne, jak je Patricia zobaczyła to aż piszczała, poleciała do nich sobie zrobić z nimi zdjęcie, miała swój aparat. Powiedziała że wrzuci je na FB, zapytała czy może. Powiedziała im że jest ich fanką. Po koncercie poszły do niej na osobisty BS, a ona dała im po plakacie i pozwoliła sobie wziąść coś ze sklepiku. No to sobie siostry wzięły wszystko oprócz Stille Nacht bo to już miały No nie powiem, zazdroszczęHail

Dziewczyny , @Aga i @Luspa - jesteście wspaniałe, szalone i wyjątkoweYlinlove
@Autumn - dzięki za zrobienie super zdjęć i filmów

Luspy mama jest niesamowita, znała chyba wszystkie piosenki, prawdziwa fankaAniheart

Napiszcie co tam jeszcze było bo ja jeszcze w swoim świecie jestemRoflmao

A i jeszcze nakręciła filmik tym swoim aparatem jak krzyczymy, musieliśmy powtarzać dwa razy bo pierwszym razem coś źle wcisnęła. Potem nam odtworzyła do mikrofonu, też powiedziała że wrzuci na FB

15-17.03.2013 - Paddy Kelly, Warsaw, Katowice, Poznań
26-28.07.2013 - Paddy Kelly, Łódź, Kraków, Wrocław
20.10.2013 - Paddy Kelly, Szczecin
6.12.2013 Jimmy Kelly, Chorzów, Pl
14.12.2013 Jimmy Kelly, Slany, CZ
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
[-] The following 2 users say Thank You to oewelia for this post:
Lady-Sleepy (06-05-2012), Luspa (06-05-2012)
06-05-2012, 09:25 AM
Było pięknie, cudownie magicznie, niesamowicie AniheartAniheartAniheart Ciągle nie mogę dojść do siebie po tym koncercie music Anioł nie kobieta!!! I szalenie się cieszę, że na Was dziewczyny trafiłam Smile)))))) Super było Was poznać live Ylinlove

"Why am I so, so so crazy?
I think that I'm just an artist.
Being crazy is a lonely road
but I've got only one life to live"
/Barby Kelly"

[Image: DSC_1895.JPG]

Somewhere down the line I'm sure we'll meet again mum... [*]

[-] The following 1 user says Thank You to Autumn rain for this post:
oewelia (06-05-2012)
06-05-2012, 05:18 PM
cryingcryingcrying

"Nie możesz być gwiazdą na niebie, bądź lampą w domu" ;)

[Image: 5f1a639acdc0d5515eff2a3baf55e943_w_0_h_0_c_0.jpg]
06-05-2012, 06:11 PM
@Autumn ja też się strasznie cieszę, że na siebie wpadłyśmy yes I to przypadkiem w ostatniej chwili ! Następnym razem musimy lepiej się poznać yes

Co ja od siebie mogę powiedzieć.... No pięknie było... Zupełnie inna atmosfera niż na Angelo. Trudno mi nawet wytłumaczyć w jakim znaczeniu. Jakoś tak po prostu... Cieplej. Angelo było kochany, miły itd itp, ale od niej bije właśnie takie ciepło i miłość Babydust No i ten BS............ shockshock

...I travel not to escape Life, but for Life not to escape me...
06-05-2012, 06:32 PM
Zgadzam się z absolutnie każdym słowem - magia w czystej postaci AniheartAniheartAniheartBabydustBabydustBabydust

"Why am I so, so so crazy?
I think that I'm just an artist.
Being crazy is a lonely road
but I've got only one life to live"
/Barby Kelly"

[Image: DSC_1895.JPG]

Somewhere down the line I'm sure we'll meet again mum... [*]

06-05-2012, 06:56 PM
mogłam nic nie oglądać, nie czytać, żal mi dupę ściska i jeszcze ten BScrying
dziękuję za pamięć i wszystko inneSmile

I was afraid of the dark now it's all that I want
06-05-2012, 07:19 PM

wymietliśmy Headbanger Labamba no i to szaleństwo Big Grin

06-05-2012, 08:56 PM
O Matko, jak ja ryczęcrying, słucham Put on the light z jej DVD i ryczęcryingcrying

15-17.03.2013 - Paddy Kelly, Warsaw, Katowice, Poznań
26-28.07.2013 - Paddy Kelly, Łódź, Kraków, Wrocław
20.10.2013 - Paddy Kelly, Szczecin
6.12.2013 Jimmy Kelly, Chorzów, Pl
14.12.2013 Jimmy Kelly, Slany, CZ
06-05-2012, 08:58 PM
Ja też się poryczałam jak nie wiem. Ta piosenka jest po prostu...... A na żywo, to ja normalnie zdrętwiałam.....
Jeszcze ryczę przy First time.... Ciąglę słyszę te pierwsze dzwięki.....

06-11-2012, 05:14 PM
Podoba mi się ta jej czerwona kieckaSmile
I`m happyTongue

I was afraid of the dark now it's all that I want
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Paddy Kelly, Warszawa 14.10.2012 Luspa 131 37,674 02-05-2013 09:37 PM
Last Post: Jack Kelly
  Angelo, Warszawa 2012- kto jedzie? Luspa 136 35,982 04-21-2012 09:24 AM
Last Post: junkie

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication