Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Najlepsze polskie koncerty
08-15-2007, 07:58 AM
Najlepsze polskie koncerty
Nie pamietam czy taki temat byl juz na starym forum ale stwierdzilam, ze przydalby sie tu. Ktory z polskich shows Kellch zasluguje na miano tego najlepszego? Dlaczego akurat ten a nie inny? A moze pamietacie jakies szczegolne sytuacje- smieszne lub wzruszajace z ktoregos konzi? Moze jakies opowiesci z oczekiwania pod barierkami? Albo wrazenia z polskich bs? Opisujcie tu swoje przezycia, napewno wielu z nas przypomna one zapomniane juz chwile...

Dla mnie best of the best byly Katowice'99. Rewelacyjny show z elementami unplugged i mnostwem starych piosenek. Do dzis gdy slucham tego koncertu to mam lzy w oczach na stay beside me czy the rose. Piekne to bylo :)

Szczegolny sentyment mam tez do Gdanska'97 bo to moj 1 koncert i do Sopotu'96 :) Ech...

"Why am I so, so so crazy?
I think that I'm just an artist.
Being crazy is a lonely road
but I've got only one life to live"
/Barby Kelly"

[Image: DSC_1895.JPG]

Somewhere down the line I'm sure we'll meet again mum... [*]

Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
08-15-2007, 09:51 AM
RE: Najlepsze polskie koncerty
Hehe Wink Ja nie mam sentymentu do zadnego z tych koncertow, bo bylam wtedy mala i glupia i nawet nie myslalam o tym, ze moglabym jechac na koncert Big Grin Nie widzialam tych koncertow, nie slyszalam ich... Wink Katowice '99 mam na cd gdzies ze dwa lata juz, ale jeszcze nie doszlam do tego, zeby go obejrzec Tongue

[Image: Photo_8.jpg]
08-15-2007, 11:27 AM (This post was last modified: 08-15-2007 11:27 AM by Autumn rain.)
Az taka mala nie bylas Sindi- tylko 3 lata mlodsza od Marii, Gosi czy mnie Tongue No ale my wtedy mialysmy po 11-14 wiec tez stare nie bylysmy Big Grin

A Katowice sobie obejrzyj, magiczny koncert : )))

/Barby Kelly"

08-15-2007, 05:35 PM
Autumn rain Wrote:No ale my wtedy mialysmy po 11-14 wiec tez stare nie bylysmy Big Grin

No Big Grin To ja mialam wtedy jakies 8 lat i nie bardzo nawet wiedzialam kiedy Kelly sa w pl Big Grin Szczytem mojej radosci bylo jak dostalam Vhs Over the Hump od rodziny Tongue Big Grin

08-15-2007, 06:30 PM
ja w sumie byłam na 2 koncertach w poznanskiej Arenie. to było jakos w 97 i 98 roku. szok ale niewiele z nich pamietam. nie mam pojęcia co spiewali. ale wiem jak płakałam i jaka byłam zachwycona. jak zaskoczyła mnie atmosfera przed koncertem i pozniej totalne szalenstwo. a najlepsze bylo to, ze byly ze mna moje 2 najukochansze przyjaciolki. i pamietam jak patrzylam na nie zafascynowana. na ta ich radosc i wrzask Tongue i tak mi przelecialy 3 pierwsze piosenki Smile i pamietam ze Joey był na srebrno i Wolf mnie zachwycił totalnie. i to wszystko. bo to moje jedyne kelly koncerty hehe.
ps: a te katowice to mozna by jakoś "pożyczyc"?Rolleyes

[Image: chantat.jpg]
If you could hear me, I would say that our finger prints don't fade from the lives we've touched.
08-15-2007, 08:15 PM (This post was last modified: 08-15-2007 08:16 PM by Autumn rain.)
Ja tez niewiele pamietam ale sporo przypomina mi sie gdy ogladam fotki czy filmiki. Np o jak stalam rozgoraczkowana pod hala w listopadzie z popisana geba w bluzie KF, jak sie darlam jak wyszli na scene, jak przez caly konzi krzyczalam tylko ANGELOOOOOOOOO!! az ochryplam i jak ryczalam na One more song...Ech...

Pamietacie na ktorym koncercie Paddy spadl ze sceny? To byl Torwar czy Spodek?

A Katowice'99 mam tylko na MC wiec nie mam jak pozyczyc Sad

/Barby Kelly"

08-15-2007, 08:39 PM
Spodek.
ja w głównej mierze płakałam jak się juz skończyło...w drodze do domu i jeszcze tydzień później... hehe i o zgrozo wiem, że po Berlinie teraz też tak bedzie. juz tęsknię a tu jeszcze tyle dni...

If you could hear me, I would say that our finger prints don't fade from the lives we've touched.
08-15-2007, 08:46 PM
rain Wrote:ps: a te katowice to mozna by jakoś "pożyczyc"?Rolleyes

@Rain: Ja mam to na cd razem z paroma innymi koncertami i dvd.
Mogę przegrać Wink Tylko najpierw muszę się dowiedzieć, co jest mojej nagrywarce, a to może potrwać Big Grin

08-16-2007, 11:38 AM
najlepsze to listopad 20.11 97 poznan
trasa 98 lodz katowice jak basia tanczyla a potem juz nie bylam w pl na zadnym trasa 98 byla ostatnia

i'm cynical..black..sheep;)
08-16-2007, 03:57 PM
Najlepszy polski koncert? Na pewno Katowice 1999. Fantastyczne show, świetny repertuar.. Zawsze marzyłam (i myślałam wcześniej że tylko na marzeniach się skończy) by usłyszeć na żywo takie kawałki, jak When I was in town, Stay beside me czy Crazy...
A jak ktoś chce posłuchać czy obejrzeć ten koncert to na keeponsinging
jest Wink
08-16-2007, 06:25 PM (This post was last modified: 01-04-2008 01:32 PM by Sindi.)
a ja bylam na wszystkich polskich konzi od bravosuper show'96...sorki nie bylam w Katowicach'99 iwec jeden opuscilam ale bylam potem na tej calej Xmas Tour... z tamtych czasow malo sie pamieta ale najlepszy to Sopot, niezapomniane wrazenia (dzieki cioci)mialam ze swoja familia tiketyBig Grin a potem to koncert w Gdansku'96, poznan 11.97...a najgorszy-> Warszafffka 2002Big Grin...acha i fajny był ten cały Jozeffow 2003 oraz zaliczam do zaj***cie udanych koncerty Namiota alias angeloBig Grin

Edit by Sindi:
Wyrz uznany za wulgaryzm.
Wystrzegamy się tego, jak spamu Tongue

http://www.myspace.com/elka1981
08-16-2007, 06:44 PM
Wiec jednak Katowice rzadza Cool Babydust Kocham ten koncert, byl idealny.
A Maite miala urocze spioszki Big Grin

A Sopot mi kolo nosa przelecial grrrrrr i ze lzami w oczach ogladalam przed tv. Wtedy moja Kellymania rozgorzala na dobre HailHail Big Grin

/Barby Kelly"

08-16-2007, 09:00 PM
Teraz patrzac back..to mi sie nie podobal jakos szczegolnie zaden z pl koncertow..no chyba ze Angelo to oba krakowskie sa super wspomneiniem..

Love is noise love is pain..
Visit this user's website Find all posts by this user
08-16-2007, 09:13 PM (This post was last modified: 01-04-2008 01:33 PM by Sindi.)
elka Wrote:oraz zaliczam do za***scie udanych koncerty Namiota alias angeloBig Grin

Elka: NonoBig GrinHeadbanger

A ja jestem orginalna *lol*
Nie bylam na zadnym polskim koncercie Kelly Family, a na wszystkich Angelo Kelly & Band *lol* Od razu widac do jakiej "rodziny" naleze Tongue Nie no, zart... Tak sie zlozylo... Sad Jak wreszcie uzyskalam pozwolenie na wyjazd na koncert to Kelly juz nie pamietali (i nadal zdaja sie nie pamietac) co to jest Polska Tongue Nie moja wina, ze tylko Angelo, grzeczny chlopczyk, pamieta caly czas Tongue

Wiec dla mnie koncerty Angelo byly najlepsze Tongue Pod wieloma wzgledami i nie sadze zebym tak Krakow 06, jak i Krakow 07 kiedykolwiek zapomniala HailKnuddel Choc tak naprawde, nie liczac wrzesniowego upragnionego zdjecia z Angelo, dopiero w Pradze spelnilo sie moje najwieksze marzenie z wiazane z Linem ...

08-17-2007, 03:30 PM
Koncerty Angelo w Polsce to odrębny temat. Big Grin wiadomo, że genialne Big Grin a tak szczerze, to mogliby sobie w końcu faktycznie przypomnieć, że na Niemcach swiat się nie kończy i za ich granicą Poland jest jeszcze... i tylu chetnych gotowych wydać na nich pieniążki. Headbanger
A co z tą Warszawą nie tak było? to było to w Stodole?

08-17-2007, 03:47 PM (This post was last modified: 01-04-2008 01:34 PM by Sindi.)
jedyny koncert KF w PL, na ktorym bylam to katowice 1997 i z racji wieku bardzo malo pamietam, ale wiem, ze bylam zauroczona Smile z tego powodu wybieram ten wlasnie wystep ;-) a z innych koncertow to chyba rzeczywiscie katki 99 byly tez rewelacyjne...

no i Angelo ale to inna (lepsza) para kaloszy Tongue
08-17-2007, 05:50 PM
KateLe Wrote:no i Angelo ale to inna (lepsza) para kaloszy Tongue

Jak to ladnie zabrzmialo Big Grin Big Grin Angel
A tak powazne mowiac, zauwazylam, ze bardzo wielu z Was wlasnie nie pamieta w ogole tych koncertow z 97 i 99 Big Grin Wink W sumie to troszke mi zal, ze KellyMania przyszla do nas tak wczesnie BangsheadBangshead

08-17-2007, 05:53 PM
Sindi Wrote:W sumie to troszke mi zal, ze KellyMania przyszla do nas tak wczesnie BangsheadBangshead

Oj Sindi ja dzieki tej calej Kellymani mam wiele wspanialych wspomnien i super ze byla wtedy kiedy byla:luxhello:poza tym zaden chlopak tak mi w glowie wtedy nie umial zawrocic jak PaddyRofl Mam taki cholerny do nich sentyment, aj milo posluchac ze ktos tez

[Image: pj2_zps78aafa6b.jpg]
08-17-2007, 06:44 PM
Kika Wrote:Oj Sindi ja dzieki tej calej Kellymani mam wiele wspanialych wspomnien i super ze byla wtedy kiedy byla:luxhello:poza tym zaden chlopak tak mi w glowie wtedy nie umial zawrocic jak PaddyRofl

@Kika: Rozumiem Big Grin
Ale mialam na mysli siebie Wink Jak przyszla do nas KellyMania tak pelna para to ja mialam jakies 7-9 lat. Troszke za malo zeby naprawde z niej skorzystac Big GrinBig Grin Tak ze trzy, cztery lata pozniej pewnie wieciej bym z tego miala Big Grin

08-17-2007, 06:48 PM
@Sindi to bylo napisac ze za pozno sie urodzilasRoflRofl:rofl:no inaczej to zrozumialamBangshead

[Image: pj2_zps78aafa6b.jpg]
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Wink 3 koncerty The Kelly Family! Megi 7 784 03-31-2018 07:25 AM
Last Post: Megi
Wink najlepsze wyjazdy na koncerty w waszym życiu... Ayodelle 27 3,115 02-03-2010 11:08 AM
Last Post: _dag_

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication