Post Reply 
Rate Thread
04-03-2008, 08:04 PM
RE: Blogi
vivika Wrote:Każdy tylko seks i seks ,ech ;)Miłość się liczy Rolleyes

Właśnie Big Grin Big Grin Tongue

W takim razie @Kika nie myśl nawet o czytaniu drugiego tomu ~Ponieważ To Miłość~ bo się zanudzisz Big Grin Coś mi seks w tej części jakoś nie leży i mało jest tego typu scen Tongue Zresztą, nawet jak już są (o ile liczę dobrze, to na obecnych 275 stronach się znalazło jakieś 3, no może 4 takie) to i tak są przerywane wielokropkiem Tongue Więc daruj sobie, nic ciekawego Big Grin

[Image: Photo_8.jpg]
Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
04-03-2008, 08:06 PM
Sindi- a masz gdzies calosc w pliku zapisana? Chetnie bym przeczytala Wink

A sceny lozkowe fajne sa w ksiazkach, wprowadzaja troche akcji Tongue

"Why am I so, so so crazy?
I think that I'm just an artist.
Being crazy is a lonely road
but I've got only one life to live"
/Barby Kelly"

[Image: DSC_1895.JPG]

Somewhere down the line I'm sure we'll meet again mum... [*]

04-03-2008, 08:07 PM
co ja zrobię, że lubię sceny miłosne w każdym wydaniuRolleyes ahh no

[Image: pj2_zps78aafa6b.jpg]
Visit this user's website Find all posts by this user
04-03-2008, 08:35 PM
Autumn rain Wrote:Sindi- a masz gdzies calosc w pliku zapisana? Chetnie bym przeczytala Wink

@Autumn: Pytałaś mnie o to już z pół roku temu, ja ci odpowiedziałam, a potem znikłaś stąd Big Grin Pierwszą część ~Ponieważ To Miłość~ mogę przesłać Ci mailem jeżeli życzysz sobie Wink a druga (ta, gdzie mniej scen łóżkowych *lol* jest na razie w fazie tworzenia z obecnym wynikiem 275 stron żywej treści jak dotąd. Jak dobrze pójdzie, to ujży światło dzienne jeszcze w tym roku Wink Możesz zresztą przeczytać o tym na http://www.because-its-love.blog.onet.pl Co zaś do pierwszej części, to podaj mi maila, to ci wyślę, bo coś czuję, że w całym pliku lepiej będzie ci się to czytać niż tak Odłonami...

04-03-2008, 08:50 PM
Dzieki Sindi. Poprosze na thunderstorm999@wp.pl

Wlasnie po to Cie poprosilam o calos, bo w formie blogowej mniej wygodnie mi sie czyta Wink Wlasnie mi sie przypomnialo, ze Cie juz pytalam, shame on me Big Grin

/Barby Kelly"

04-03-2008, 10:39 PM
vivika Wrote:Fajnie,że ci się spodobało Big Grin Ostatnio jestem za leniwa na pisanie ale usprawiedliwia mnie to ze inni tez sie lenią Rolleyes Może w końcu mnie najdzie i dodam nową część Wink

no ja na przykład bardzo poproszę...ile moge się delektowac tą jedna (fantastyczną) jajecznicą?! Big Grin

[Image: chantat.jpg]
If you could hear me, I would say that our finger prints don't fade from the lives we've touched.
04-04-2008, 06:45 AM
Zapomanialm dodacie, ze fajne te wasze blogi dziewczyny.

Ja tez pisalam, ale czasu i checi mi nie starczylo Wink Nie odczuwam potrzeby.

/Barby Kelly"

04-04-2008, 08:58 AM
Autumn rain Wrote:Dzieki Sindi. Poprosze na thunderstorm999@wp.pl

Wyślę jeszcze dziś Wink Knuddel

Razem ze stroną tytułową - znaj moje dobre serce Tongue Big Grin

04-04-2008, 10:43 AM
mój mąż wczoraj widząc mnie zaczytaną w opowieść @viviki, zaproponował, żebym wrzuciła swoje wypociny na bloga, że byłoby to cool, a on w końcu miałby motywacje co by przeczytaćEekEek no otóż dwa lata temu napisałam story i w przeciwieństwie do reszty z was już jest napisana w całości więc mam łatwiej, więc zmotywowana przez męża założyłam bloga...aha historia niby wymyślona niby nie i nie ma nic wspólnego z Kelly'samiRoflmao http://kika-cala-ona.bloog.pl/

04-04-2008, 11:59 AM
kika dodalam sobie twoj blog w zakladki piekna story,naprawde masz talent do pisania.

i'm cynical..black..sheep;)
04-04-2008, 12:02 PM
thebiggestjohnnyfan Wrote:kika dodalam sobie twoj blog w zakladki piekna story,naprawde masz talent do pisania.

lizusTongue to początek dopiero, później będzie lepiej bo ja mam sceny miłosneBig Grin oczywiścieDevil ale dzieki bardzo--motywacja jest najważniejsza

04-04-2008, 12:10 PM
a idz ty zaraz lizus podoba mi sie i tyle,czekam na ciag dalszy/.

i'm cynical..black..sheep;)
04-04-2008, 03:52 PM
Sindi- dzieki Ci dobra kobieto Big Grin

Kika- juz sie biore za czytanie. Opinie przedstawie potem Tongue

/Barby Kelly"

04-04-2008, 06:12 PM
Autumn rain Wrote:Kika- juz sie biore za czytanie. Opinie przedstawie potem Tongue

opinia niech będzie jak będziesz przy końcu okTongue czyli za jakieś pół roku jak w tym tempie będę wstawiaćRoflmao

04-04-2008, 07:37 PM
Autumn rain Wrote:Sindi- dzieki Ci dobra kobieto Big Grin

@Autumn: Wysłane już Wink

@Kika: No i co zrobiłaś? Teraz @Madzia zamiast czytać PTM, będzie czytać, cytuję ~wypociny~ a potem znów nam ucieknie i się znów nie dowiem, co myśli o moich wypocinach. Ale jesteś, no Sad Sad

Żartuję Big Grin

Dobrze, że założyłaś bloga Wink

Też przeczytam Wink

04-04-2008, 07:40 PM
Sindi Wrote:@Kika: No i co zrobiłaś? Teraz @Madzia zamiast czytać PTM, będzie czytać, cytuję ~wypociny~ a potem znów nam ucieknie i się znów nie dowiem, co myśli o moich wypocinach. Ale jesteś, no Sad Sad

no wiem zła i parszywa, ale moje jest już w całości i jej nie wyślę, a twoje ma w całości więc nijako Ty jesteś górą, a jak Madzia zniknie to ją znajdziemy latem bo bardzo chętnie nas ugości we Władysławowie więc się dowiesz co myśli o Twoim dzieleTongue

04-05-2008, 07:46 AM
Och jak milo byc tematem tak zarliwej dyskusji Big Grin

Wiec fragmenty u Kiki przeczytalam. Ale nie chce sie uzewnetrzniac z refleksjami publicznie Tongue Powiem tylko, ze ciesze sie, ze moge to przeczytac. Reszta recenzji na gg Tongue

Od Sindi maila wlasnie odebralam, juz zapisuje na dysku i sie biore za czytanie- nie moge sie doczekac Big Grin I recenzje rowniez przedstawie na gg jesli pozwolisz Wink

I nigdzie wam nie uciekam, a nawet jesli to nie pod wplywem waszej tworczosci Tongue Big Grin

/Barby Kelly"

04-05-2008, 09:46 AM
Kika Wrote:czyli za jakieś pół roku jak w tym tempie będę wstawiaćRoflmao

Nie przejmuj się: Ja pierwszą część PTM publikowałam od 30 Sierpnia 2006 do 22 Kwietnia 2007 Big Grin

Kika Wrote:no wiem zła i parszywa, ale moje jest już w całości i jej nie wyślę, a twoje ma w całości więc nijako Ty jesteś górą, a jak Madzia zniknie to ją znajdziemy latem bo bardzo chętnie nas ugości we Władysławowie więc się dowiesz co myśli o Twoim dzieleTongue

Big Grin Big Grin
Autumn rain Wrote:Od Sindi maila wlasnie odebralam, juz zapisuje na dysku i sie biore za czytanie- nie moge sie doczekac Big Grin I recenzje rowniez przedstawie na gg jesli pozwolisz Wink

@Autumn: Świetnie Wink

04-05-2008, 08:56 PM
Kika Wrote:mój mąż wczoraj widząc mnie zaczytaną w opowieść @viviki, zaproponował, żebym wrzuciła swoje wypociny na bloga, że byłoby to cool, a on w końcu miałby motywacje co by przeczytaćEekEek no otóż dwa lata temu napisałam story i w przeciwieństwie do reszty z was już jest napisana w całości więc mam łatwiej, więc zmotywowana przez męża założyłam bloga...aha historia niby wymyślona niby nie i nie ma nic wspólnego z Kelly'samiRoflmao http://kika-cala-ona.bloog.pl/

@Kika, świetny pomysł.Luxhello Bardzo mi się podoba początek i już polubiłam Oliwię. Nie mogę sie doczekać reszty więc uzupełniaj co prędzej notatki Roflmao Twoją twórczość czyta się miło i przyjemnie Hail gratuluję talentu i pomysłu. Knuddel
04-05-2008, 09:01 PM
dzięki @Kobuska bardzoKnuddelKnuddelKnuddel mam nadzieję, że doczytasz do końcaPrayPrayPray a jak nie to w lipcu Cię zmaltretuję--nie dostaniesz śniadania na balkonie z widokiem na jezioro jak nie przeczytaszRoflmaoRoflmaoRoflmao

Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication