Post Reply 
Rate Thread
Threaded Mode | Linear Mode
Paddy Kelly w Polsce
05-08-2011, 04:55 PM
RE: Paddy Kelly w Polsce
A ja się zastanawiam czy on już zawsze tylko po kościołach będzie grał? Wiem, że on były monk ale chyba już zamknął ten rozdział?

"Why am I so, so so crazy?
I think that I'm just an artist.
Being crazy is a lonely road
but I've got only one life to live"
/Barby Kelly"

[Image: DSC_1895.JPG]

Somewhere down the line I'm sure we'll meet again mum... [*]

Find all posts by this user
Add Thank You Quote this message in a reply
05-08-2011, 05:10 PM
jak narazie tylko kosicolach, tak przynajmniej pisal Sven , a co bedzie za rok dwa kto wie? jesli nie slyszalas tej histori to w Paryzu powiedzial dwom pannom ktore chcialy sobie znim cyknac fotke ze od czasow gdy wyszedl z klasztoru zmienila sie tylko 1 rzecz -ze nie nosi dluzej habitu, zreszta po 6 latach w klasztorze to bylo do przewidzenia Shy

[Image: kinia85audreyhepburn1.jpg]
05-08-2011, 05:24 PM
Wszystko super, tylko jakoś nie mogę sobie wyobrazić 'koncertu' w katedrze... Pod katedrą - tak. W środku nie bardzo...

Przez to czekanie na info od Padda dostanę jakiegoś skrętu żołądka.

[Image: beznazwyty.jpg]
http://www.lastfm.pl/user/yana-ewelka
my Facebook
05-08-2011, 05:31 PM
a ja teraz zaczynam zalowac ze nie pojechalam do Paryza, bo tam mozna bylo pospiewac pod scena potanczyc, a w kosciele juz tak nie bedzie Nixweiss no szkoda, niemniej czekam na jakies wiesci i mam wielka nadzieje ze zaszczyci nas nie tylko w Wawie PrayPrayPray

05-08-2011, 05:33 PM
Ja się obawiam, że on sobie przyjął taką misję "głoszenia dobrej nowiny" nie mam nic przeciwko temu, bo jestem wierząca i z chęcią się pomodlę na takim spotkaniu, pod warunkiem, że się będę potrafiła skupićBig GrinBig Grin coś mnie w tym wszystkim irytuje, zakochałam się w tym brykającym po scenie Paddym, szkoda, że nie zobaczymy tego w kościele.

pozostaje nam czekać na te koncerty u nas

*Kinia kto to Sven?? nie w temacie jestemNixweiss
05-08-2011, 05:33 PM (This post was last modified: 05-08-2011 05:34 PM by Ewelka.)
(05-08-2011 05:31 PM)Kinia85 Wrote:  a ja teraz zaczynam zalowac ze nie pojechalam do Paryza, bo tam mozna bylo pospiewac pod scena potanczyc, a w kosciele juz tak nie bedzie Nixweiss
No niby tak, ale w kościele też można tańczyć... Headbanger
No i śpiewać też przecież Big Grin Ja nie zamierzam stać cicho Big Grin

my Facebook
05-08-2011, 05:37 PM (This post was last modified: 05-08-2011 05:39 PM by Kinia85.)
to jest menadzer Padda ok
jakis czas temu pisalysmy do niego w zwiazku z koncertami w Polsce, oczywiscie ja musialam spytac czy jest mozliwosc organizacji jakiegos koncertu w klubie we Wrocku, bo bylam gotowa zorganizowac takie cos od a do z Shy oto co mi odpisal:

Dear Katarzyna,

we will not play any clubs or halls with Paddy. Just big Cathedrals or christian Festivals.

Sven Lehmann
(05-08-2011 05:33 PM)Ewelka Wrote:  
(05-08-2011 05:31 PM)Kinia85 Wrote:  a ja teraz zaczynam zalowac ze nie pojechalam do Paryza, bo tam mozna bylo pospiewac pod scena potanczyc, a w kosciele juz tak nie bedzie Nixweiss
No niby tak, ale w kościele też można tańczyć... Headbanger
No i śpiewać też przecież Big Grin Ja nie zamierzam stać cicho Big Grin

no ja glosu nie mam ale na kocertach szaleje jak glupia i lubie spiewac na cale gardlo, takze w takim kosciolku gdzie Pad z jedna gitarka bylby to chyba bardziej mnie byloby slychac niz jegoHeadbanger

05-08-2011, 05:42 PM
Ja też lubie śpiewać Big Grin Właściwie to śpiewam coś pod nosem prawie cały czas Big Grin Jak Padd zapomni tekstu to musimy mu przecież pomóc, jak na dobre fanki przystało Big Grin

my Facebook
05-08-2011, 05:51 PM (This post was last modified: 05-08-2011 05:52 PM by daisy_86.)
dziękuję pani menadżerYlinlove
tak sobie myślę, że może i by była szansa na koncercik w stylu Paryża tylko musiała by być w Polsce taka większa impreza kościelna, albo chociaż w jakimś mieście jakaś akcja
może go zaprosimy do Lednicy?? myślę, ze by nie odmówił zważywszy na okazję, tylko najpierw NiemcyDevil
05-08-2011, 05:58 PM
(05-08-2011 05:51 PM)daisy_86 Wrote:  dziękuję pani menadżerYlinlove
tak sobie myślę, że może i by była szansa na koncercik w stylu Paryża tylko musiała by być w Polsce taka większa impreza kościelna, albo chociaż w jakimś mieście jakaś akcja
może go zaprosimy do Lednicy?? myślę, ze by nie odmówił zważywszy na okazję, tylko najpierw NiemcyDevil

można o tym pomysleć, hhmm wogóle to trzeba teraz czekac co on wymyslil z ta Polska, bo moze sie okazac ze bedzie wiecej niz jeden koncert i noz bedzie to na jakis festiwalu?

05-08-2011, 06:35 PM
Smutne jest tylko to (może tylko mi się tak wydaje) że to nie ten sam człowiek co kiedyś. I tak jakoś fanów ma w nosie thinker
Jak to dla Boga się tak przemienił w przykładnego człowieka to niech no ja tylko tego jego Boga dorwę! Reallymad Tongue
05-08-2011, 08:36 PM (This post was last modified: 05-08-2011 08:37 PM by daisy_86.)
(05-08-2011 06:35 PM)JimmaniaxD Wrote:  Smutne jest tylko to (może tylko mi się tak wydaje) że to nie ten sam człowiek co kiedyś. I tak jakoś fanów ma w nosie thinker
Jak to dla Boga się tak przemienił w przykładnego człowieka to niech no ja tylko tego jego Boga dorwę! Reallymad Tongue

ja też tak myślę, (chyba się przerzucę na twojego Jimma, żartuje, :paddy:only:paddySmile)

tylko Boga ja zostawię w spokoju, jestem mu wdzięczna, że go ocalił, bo kogo byśmy wielbiłyNixweiss
miało być Paddy Kelly only Paddy Kelly
DevilDevil
05-08-2011, 08:59 PM
Dokładnie Daisy. Nie zapominajmy, że dzięki temu na co teraz psioczymy, możemy oglądać Paddiego żywego i mam nadzieję szczęśliwego... Bo mogło się to różnie potoczyć Sad

...I travel not to escape Life, but for Life not to escape me...
[-] The following 1 user says Thank You to Luspa for this post:
daisy_86 (05-08-2011)
05-09-2011, 11:45 AM
(05-08-2011 05:31 PM)Kinia85 Wrote:  a ja teraz zaczynam zalowac ze nie pojechalam do Paryza, bo tam mozna bylo pospiewac pod scena potanczyc, a w kosciele juz tak nie bedzie
Fakt w Paryżu było super, niech żałuja wszyscy którzy nie byli Roflmao myśle że tam było bardziej luzikowo, w kościołach jest trochę inaczej bardziej poważnie, ale za to każdy występ padzika ma inny charakter, w Polsce myśle bedzie podobnie jak na Gibraltarze Happy ja nie mam nic przeciwko, mi się to podoba, klimat i nastrój jaki stwarza - chwile bezcenne Happy

18.09.2010 - Patricia Kelly ( Cracow)
25.03.2011 - Paddy Kelly (Paris)
05.12.2011 - Stille Nacht (Saarbrucken)
31.05.2012 - Paddy Kelly (Dusseldorf)
05-09-2011, 11:57 AM
(05-09-2011 11:45 AM)paddybest Wrote:  Fakt w Paryżu było super, niech żałuja wszyscy którzy nie byli Roflmao
Wnioskuję, że Ty byłaś? Big Grin
No cóż... może jeszcze kiedyś Paddy zacznie koncertować. Byłoby super Smile

[Image: sygnaturaw.jpg]
Visit this user's website Find all posts by this user
05-09-2011, 12:19 PM
(05-09-2011 11:57 AM)Kulka Wrote:  
(05-09-2011 11:45 AM)paddybest Wrote:  Fakt w Paryżu było super, niech żałuja wszyscy którzy nie byli Roflmao
Wnioskuję, że Ty byłaś? Big Grin
Tak Kulka miałam szczęście tam być Happy

18.09.2010 - Patricia Kelly ( Cracow)
25.03.2011 - Paddy Kelly (Paris)
05.12.2011 - Stille Nacht (Saarbrucken)
31.05.2012 - Paddy Kelly (Dusseldorf)
05-09-2011, 12:36 PM
No to tylko pozazdrościć Smile

[Image: sygnaturaw.jpg]
Visit this user's website Find all posts by this user
05-09-2011, 04:45 PM (This post was last modified: 05-09-2011 04:46 PM by JimmaniaxD.)
(05-08-2011 08:36 PM)daisy_86 Wrote:  tylko Boga ja zostawię w spokoju, jestem mu wdzięczna, że go ocalił, bo kogo byśmy wielbiłyNixweiss

No ta, ta tylko cokolwiek Paddy zrobił/zrobi to tylko i wyłącznie jego decyzja więc dziękujmy jemu za to, że jest Hail Tongue (mój "genialny" racjonalizm się musiał odezwać Tongue )
[-] The following 1 user says Thank You to JimmaniaxD for this post:
daisy_86 (05-09-2011)
05-09-2011, 06:36 PM
@paddybest, ale super. Zazdroszczę! Big Grin

my Facebook
05-09-2011, 06:46 PM
*paddybest gratulujeSmile szczęściaraLuxhello
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Contact Us | kellystart.com | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication